Perks of being Wallpaper.

Prijatá. 

Čierne na bielom, podtržené, zarovnané na stred, oparagrafované paragrafmi od výmyslu sveta.
Ono by to bola inak radostná správa, veď kto by sa netešil, že má vystarané o takmerblízku budúcnosť. Koho by nepotešila tá istota, že môže užívať život aspoň nachvíľku s pokojom v duši. Dni, keď ani do tej školy chodiť nemusíte,ale viete,že na vás už niekde za rohom čaká. Ono je to vždy lepšie,keď vás čaká za rohom škola ako úrad práce. Možnože nie,ale pre mňa v tomto štádiu rozhodne áno.
Problém nastáva vtedy, keď vám príjmu na obe možnosti, ktoré ste zvolili a ani z jednej nemáte v žalúdku motýliky a netešíte sa ako budete napĺňať jej študijný plán. Nie je to síce také strašné, možno to bude dokonca fajn. Ale treba urobiť decision a ja som nikdy nebola ten typ čo sa vedel rozhodnúť hneď. Tu a teraz.
To je/bolo stále: čokoládová alebo vanilková, poštová alebo šrobárova, imaginácie alebo filmový festival, spánok alebo ponocovanie, Mihálik alebo Tolstoj, učenie na maturitu alebo Swing Time, nohavice alebo sukňa, poriadok alebo inteligentný chaos. To, čo spôsobuje tento neduh v mojom osobnom živote ani nebudem vyfarbovať. No vraj každé rozhodnutie, ktoré spravíme je správne. Ťažko sa mi však tomu verí pri otázke: „Hospodárska Informatika alebo Kybernetika?“
Ak mi niekto prezradí správnu odpoveď, budem najšťastnejšia.

Takú peknú piesenku som dostala,že tu musí byť:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=phKR6wtNl0E]

38 thoughts on “Perks of being Wallpaper.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *