VIDEO – Daydreamer.

Som si povedala,že takto autenticky to tu pridám o 4:53 lebo sa to aj hodí. Dnes zomňa bude veru riadny daydreamer,kedže snívanie cez noc som prepásla. No ale tak odolajte takému sladkému hlasu Emiliany Torrini, keď vám povie,že let’s stay awake before the birds, before they all wake up.
Ku menej poetickým záležitostiam: nejdem sa sťažovať, veď to už poznáte. Klasická klasika, môj večný problém, ktorý sa snáď za tri mesiace vyrieši. Ono to však má aj nejaké výhody, ten abnormálny nevýkon mojich strojov. Počas jedného renderu minividea som stihla dať tri strany Anči Kareniny, takže určite je to prospešné pre duševný rozvoj a tak.  A ešte to pestuje trpezlivosť do neslýchaných extrémov.
 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=in1-muDe-I0] Ak by to niekoho zaujímalo tak: Čipkovaný vršok: Chicnova [výhra u Mliečnejženy v giveawayi], čelenôčka: Vulpecula, Rúž: Oriflame
A kedže všetky vtáky, zore a električky sú už hore, tak ja zas idem (spať).  Aj ked táto forma antikoncepcie voči tak nenávidenému pondelkovému vstávaniu nie je zlý nápad, no predsa. Vám pekný pondelok prajem!

30 thoughts on “VIDEO – Daydreamer.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *