Red Riding Headband.

Z jednej strany stola na mňa číhajú skriptá z Nelineárnych systémov, z druhej Backpropagation, moje lakte momentálne trónia na karisbloku počmáranom kikilión vzorcami (ktorým ešte ani poriadne nerozumiem) a tak som sa rozhodla nachvíľu utiecť sem. Do môjho blogového pelieška, kde ak ponožky, tak osrdiečkované a myšlienky jedine pozitívne. Síce som si tieto nástrahy života schválne priam strategicky takto rozložila na stôl, aby nebolo úniku, no moje prsty behajú po klávesnici opačným smerom ako treba a môj zrak spočína na kalendáriku prišpendlenom na nástenke, kde je medzi termínmi zápočtov a zadaní veľkým a červeným zaznačená Budapešť. Lebo človek by si vždy mal nájsť niečo, na čo sa bude tešiť. Nomádsky život ma predsalen neopúšťa ani v pokročilom polčase rozpadu semestra, a tak po týždni jednotiek a núl trávim nejeden štvrtok na nástupišti, s Kunderom (ja neviem ale proste do vlaku si vždy beriem iba jeho) a tromi resankami vo vačku okupujem teplú miestenku pri okne a potom v nedeľu plakám, že sa vraciam do reality. Medzi nelineárne systémy, neurónové siete a vzorce, na ktoré som ešte ani poriadne nevyzrela. Taký je svet rozpoltených duší, ktorých vanilkové sny vyčkávajú v rohoch zaprášených skríň (#santiago), čo chcú byť aj múdre, aj zmeniť svet, aj jedným šmahom by zbalili kufor a ušli bárskde na Island pásť huňaté divoké ovce za svitu polárej žiary.
  Dnes nosím:  
Čelenôčka/Headband – na produkt_fotkách vyzerá byť bordovejšia no v reále je rudá, čo mne tak či tak vyhovuje – Yoins
Kabát/Coat – naposledy ste ho tu videli pred dvoma rokmi, zdroj superkabátca odvtedy krachol (podobný tuto); tento rok som sa s ním nevedela stotožniť no potom dorazili konverzy a bolo vystarané
Rukavice/Gloves (here)Yoins – tie ma prekvapili v dobrom, pekné i teplé
Hodinky/WatchDW (hentie)
Džegíny/Jeggins – Clockhouse
Ponožky/Socks – furt sa nájde niekto, kto sa na ne opýta a verte_či_nie, sú z miestnych potravín (mamča si na mňa spomenula medzi chlebom a jogurtami – vie čo mám rada )
Boty/ShoesConverse

Dobrú.

19 thoughts on “Red Riding Headband.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *