Zápisky malej kybernetky.

​7.00. 
Piatok. 
Prehánky. 

Takéto počiatočné podmienky by odradili nejedného mániodepresívneho jedinca od akejkoľvek činnosti. Svoju prepotenú dušu by schoval hlboko do bezpečia teplej periny, otočil by sa na druhý bok a sníval ďalej svoj sídliskový sen.

A tu niekde začína moja dobrodružná cesta – fakultatívny výlet do ľudských duší. Ani som netušila o čo všetko prichádzam tým mojím fajnovým vysokoškolským rozvrhom, ktorý ma vyčleňuje z delikátnej spoločnosti piatkových rán. Môj mozog poháňaný zotrvačnosťou pracovného týždňa i po dvoch hodinách spánku priam jása, súka článok z rukáva klávesnice a moje synapsie robia mexické vlny (tajne dúfam, že túto schopnosť zužitkujem pri tvorbe bakalárky).

No ale presuňme sa teda do autobusu. Napriek tomu, že mentálne som zobudená, moja telesná schránka prispieva svojou troškou do kolektívneho utrpenia, ktoré by sa v rannom spoji dalo krájať. Tváre ľudí rozprávajú tisíc a jeden svetabôľ – ženy, ktorých dievčenské sny zostali na dne hrnca pod karfiólom a mrkvou, demotivovaní študáci, ktorým vidina víkendu úplne zatemňuje percepciu, divní típci, buso_štamgasti, oni všetci školopovinní. Vo vzduchu cítiť zmätený dupot naliehavých slov, no každý mlčí. Viac ako obyčajne, lebo je piatok. A ráno. A sedem tridstať. A ty sa utešuješ, že netrpíš sama, keď v tom…

…Amfiteáter. Konečná. Vážení cestujúci, prosíme vystúpte.Ja svoje svetabôle zachraňujem dobrými raňajkami v Rozprávke, novými folklórnymi šatami (#slabosť) a fancy hrnčekom, ktorý snáď už čoskoro dorazí. As simple as that.

  #OOTD  
ŠATY // DRESS
OKULIARE // SUNGLASSES
HODINKY // WATCH
ŠÁLIK // SCARF
KABÁT // COAT (sold out)

Fotil ma Cibiscuit.

Vy sa ako máte?

23 thoughts on “Zápisky malej kybernetky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *