Škrečkovy voči!

To moje zimné voľnobranie beží snáď rýchlejšie ako letné. Už je to skoro polovica v háji sakra. Netreba však plakať nad rozliatymi prázdninami, a teda tému času sťa obohratú platňu odkladám na dobu neurčitú do.zabudnutia, lebo jeden by sa zbláznil z toho.
Budúci týždeň však bude prelomový. Teda dúfam. Nemôžem ešte povedať, aby sa to náhodou nepokazilo,ale teším sa asi takto:
 
V preklade nekonečne veľmi. Zmena v živote mladej huslistkárky, ale to už som prezradila viac ako som chcela..
A ešte mamka mi povedala, že sa málo usmievam na fotkách tak som sa začala:

Okuliare čakali na svoju chvíľu asi tak pol roka, no lepšie neskoro ako nikdy,že! Totižto oni čakali na to, aby takto pekne spolupracovali s taškou, lenže taška nedorazila nikdy (dávajte pozor na Romwomen) a tak som ju objednala odinokadiaľ (Dresslily) a je tu! Za tri týždne, živá a modrá, bodkovaná a dokonca sa mi do nej zmestí zrkadlovka i so slnečnou clonou a kebyže sa posnažím, tak aj druhý objektív! Takže moju škarediacku praktickú brašňu na.čas odkladám a šancu prejaviť svoje kvality i nekvality dávam tejto kráske!
baretka-ebay;ufónske.okuliare-giantvintage;kabát(here),svetř(here),náhrdelník(here)-persunmall,džegíny-C&A;taška-dresslily;boty(here)-oasap
fotil-Cibiscuit
bonus-to aby ste mi verili, že okuliare mali opodstatnenie-(here)

23 thoughts on “Škrečkovy voči!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *