Tip Tapping.

Hneď takto z úvodu vám chcem poďakovať za komenty k minulému článku, je pekné vidieť,že niesom jediný blázon zberateľ a uchovávateľ a že sme v tom spolu! Strašne som sa pri niektorých priznaniach pri rannej káve nasmiala, i stotožnila i sa zamyslela nad životom, díky za to, super ste!

K fotkám, dlho tu nebolo nič čiernočiene s čiernou a šmahom bielej, ale to som hneď napravila. Ak sa vám bude zdať, že šaty sú trochu krátke, tak sú. Ale láska dĺžky prenáša a ja ich nepošlem chudiny napospas osudu, ešte si ich ponosím pokiaľ mi to vek a etický kódex mestskej hromadnej dopravy povolí.

Minule som vám ešte vypisovala o prelomovosti tohto týždňa. Tak už je to tu! Tí, čo videli instakilogram asi tušia vedia, tí čo nie, sa raz tiež dozvedia. Ja som zatiaľ vytešenec roka!

Kedže veľmi nemám čo s časom, dostala som sa i k televízii [zhorím v pekle] a sledujem ako ľudia dávajú Zbohom Slovensku. Ono to až nie je taká špatná relácia, ja im odpustím aj tú občas prílišnú drámu a nádych reality show, lebo ja som po tom taká namotivovaná že až! A to ako nie na odchod zo Slovenska [na to som namotivovaná i bez tejto relácie],ale ako tam tak tí ľudia [úspešnejší] hovoria o sebe, ako čo dosiahli a prečo a každý z nich dôjde k prostému záveru, že: „Treba na sebe makať.“ Ó áno, poviete si, objavili teplú vodu. Len niekedy to človek proste potrebuje počuť, kúštik vidieť čo sa dá dosiahnuť a potom má chuť makať. Hlavne tvor dezinšpirovaný čo nevie čo s časom. Teda ja. Pozeráte/Videli ste niekto?

klobúk/hat-sammydress;
okuliare/sunglasses-giantvintage;
límeček/collar(here)-oasap;
šaty/dress(here)-oasap;
boty/shoes-reno;
ponožky/socks-ebay;
fotky/photo-cibiscuit

28 thoughts on “Tip Tapping.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *