theDominica.sk x footshop

Na Vansy som bola stále zaťažená. A môže mi hovoriť kto chce čo chce, môže mi Tibor povedať, že jemu sa rozpadli po dvoch mesiacoch. Moje prvé Dollinky oslávia o mesiac 4 roky a ešte stále sú medzi nami. Nepopieram, že sa na nich podpísal i zub času, no stále sú vo forme. Rok po nich som si na narodky venovala Tory.nky, ktoré ste potom paradoxne až o dva roky mohli vidieť tu,tu a naposledy tuto. Taktiež nemôžem krivého slovka povedať, lebo na nich ani ten čas sa až tak neprejavil. Alebo to som možno len ja príliš šetrná,alebo čo.
No nie o mojej šetrnosti som chcela. Moja vansková óda smerovala k tomu, že práve preto, keď mi v e-schránke pristál neslušný návrh z Footshopu, nemohla som odmietnuť a tak som svoju vanskovú éru zavŕšila práve Érami. Akými, to sa dozviete o pár augenblickov, ak ste si teda prv nepozreli gifko.

Vans (link) – Footshop

Snáď sa vám môj mini ženský samo.unboxing páčil a keď nie, tak kľudne naložte, že čo si o tom myslíte. Alebo prípadne či aj vy prechovávate lásku k vanskám, lebo ja hej. Aj napriek tomu, že som dušou slečinka a dámička. Veď uvidíte ešte!

22 thoughts on “theDominica.sk x footshop

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *