Tsatsikikiriki.

Ou jé! Neviem či som to niekde spomínala, ale popravde až včera som mala poslednú skúšku! Aj keď ja som si prázdninu určila už 9teho júla, stále tam bolo čosi, kameň na srdci, väzeňská guľa prizváraná o nohu a iné nepríjemnosti. Dobre no, trošku preháňam, tri týždne ma to skoro vôbec netrápilo, no tieto posledné dni, tesne pred dňom Pé (ako programovanie) som bola ako pravá psychopatická žena šlahnutá PMS a to veru nebolo príjemné pre nikoho v okruhu 200 metrov. Ono to fakt nie je sranda, hlavne keď do letného semestra fakt nemôžem nič prenášať kvôli Fínsku. Takže som si užila kvalitné nervy, no teraz je už všetko ako má byť, jednorožce grcajú dúhu, svetlušky svetluškujú v letnom kine, na nohách mám ponožky s králikmi a užívam ten beztrestný pocit. Nie je nič krajšie, snáď už len Čajkovského koncert pre husle v Dé dur.

K letnému kinu by som sa ešte vrátila a kedže som úchylák na české filmy a včera sme jeden klišé no výživný zhliadli, tak 10 pravidel jak sbalit holku si pozrite, ak chcete. Osmiala som si život fakticky! Okrem toho sme boli aj na Vejšku aj keď som ju už videla s Maliaricou v kine,ale tak dobrý český film nie je zlý. No a dnes ideme na Kandidáta, lebo som ten typ, čo si také filmy pozerá rok po veľkom haló. Klasika. Žiadne iné filmy už asi nestihnem v júli, no ak ste z KE, letné kino je podľa mňa taký letný must! A keď tu takto o kinách, v augustovej filmovej šnúre odporúčam 100ročného starčeka čo vyliezol z okna a zmizol, kvalitný švédsky snímok ponúka rozkošný priam nenútený humor. Švédi vedia.

Fotky boli fotené už ani neviem kedy, ale díky za ne zas patrí Tiborovi, ktorý si práve užíva na Volte a pozdravuje, že zajtra uvidí Arctic Monkeys, lucker. Tak sa zatiaľ majte!Klobúk – H&M
Okuliare – New Yorker
Košeľa – secondhand
Hotpanty (link) – Sheinside
Taška – nowistyle
Boty – H&M

23 thoughts on “Tsatsikikiriki.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *