Tyčinkovo-čapíkové-i-mozgovobunkové orgazmy.

Aby ste si nemysleli, že len na kritizovanie by ma bolo tak dnes vám ukážem časť z mojich ohviezdičkovaných článkov (Starred Items) v Google Readeri. A to vám poviem, tam ich je už za jednu galaxiu, tak som vybrala články za posledné dva mesiace. Ako že vás idem obohatiť quite aktuálnosťami.
Nebudem sa hrať na hrdinku, poviem vám to rovno: môj notebook pri tvorbe tohto článku skoro zomrel, predsa len je to už staroušek a toľko linkov otvorených naraz nezvládne stále. No dokopali sme to spoločne až do konca a tak vám teda servírujem vcelku výživnú zmes, ktorá zaženie hlad po inšpirácii v [možno] nejednom ohľade. 

Začnime teda povrchnými radosťami:

1. Švajčiarku Michaelu som objavila tak nejak čírou náhodou a fascinuje ma, koľko podkolienok a nadkolienok môže jeden človek mať. Cit pre to v čom sa fotí jej nemožno odoprieť, no miestami ma desia jej chudučké nožičky. Ale všetko čo nosí a ako to nosí by som si vedela [chcela] dať na seba aj ja. :}
2. Bonnie, to je pre mňa nehynúca klassika, spolu s Michaelou sú mi môjmu štýlu [srdcu alebo tyčinkám a čapíkom] najbližšie. Tuto ma dostala tá kombinácia fejk podväzkov s hnedou šifónovou sukňou, nepôsobí to namňa tak ‚vulgárne‘ ako zvykne u iných.
3. Sushi to je také malé,milé, rozkošné. Kedže je z Austrálie, môže sa aj 30. Januára bez omrzlín obliecť takto naľahko.

4. V poslednej dobe sa mi nenápadne dostáva pod kožu kombinácia červenej a modrej v takých tých sýtych odtieňoch a začalo to práve keď som uvidela tento post u Keiko.
5. Menej je niekedy najmenej a zároveň najviac. Imogen to iste vie.
6. V rekapitulačnom-2012-článku som u Marianny našla aj tento autfit s maxi sukňou. Hanba mi, že som ho nevidela skôr, som zlá followerka. Ale zato prišiel v správny čas a len vo mne umocnil túžbu po vlastnej záclone!
Konečne o poznanie zateplenejšie kreácie a teda:
7. Zasa Bonnie. Však viete.
8. SwítLejdyLollipop to u mňa vyhrala ako límečkom, svetrom [po takom už dlho poškuľujem v H&M] tak perlami a zaklincoval to kabát v celej svojej podstate.
9. Kerti to je kapitola sama o sebe. Ako keby žila vo svete kde existujú len tri farby, a to nie že RGB,ale MPW (Mint&Pink&White {čierna nie je farba.}) a páči sa mi to! Veľmi.
10. Límečkov nie je nikdy dosť tak prikladám jeden kus návodu od Bashi.
11. Sa mi to páčilo u Ambrozálii hneď a ešte aj fakt, že prudko ladí s balerínami.
12. Keď vám došli nápady na to, ako oživiť basic sveter tak je tu jedna krajková možnosť [určite nie krajná]. Ja by som tie pyramídky aj oželela, ale každému podľa chuti. 
 
Takú stenu raz budem mať aj ja!
Strašne ma bavia koláže tohto typu. Ak poznáte viac článkov, sem s nimi! 
Raz sa chcem aj ja dokopať aspoň k jednému takému článku, no zatiaľ sa len nabažujem u:
23. Anniky
 Páčia sa mi také alternatívne využitia diárov a knižiek a to veľmi veľmi!
24. Stephanie Ledoux – Ešte z Art-Odyssey. Páči sa mi ako ústrižky, útržky a novinové texty prispôsobuje portrétom podľa lingvistickej príslušnosti!
25. Trošku som posmutnela, keď som dnes išla otvoriť pôvodný post a blog bol zrušený, no takto okrášlený diár som svojho času našla na blogu dominika-becreative.blogspot.com
Dve knižky, ktoré by som na poličke privítala:
24. Zhliadnutie nadpisu vyčarilo úsmev na perách. [u Le Simple.]
25. Oh, túto by som si čítavala pred spaním a potom by aj moje sny boli také farebné ako knižka sama!
A celkovo by som mala začať čítať nejakú motivačnú literatúru večer, lebo s tými snami to ide dolu vodou!

Minule som vám ukázala Jakubove labute z papiera a dnes origami tak trochu inak:
26. Obrovská jelenia hlava, ktorú vyskladala Valentine.
27. Najrozkošnejšia papierovo-nepapierová labuť, ktorú som našla u Mišel dvojité Wé.
Z kategórie NeviemKdeToMámDaťTakToDámSpolu:
 28. Nie som až taký fanda tetovaní a tetovačiek, no to asi preto, že som ešte nevidela takú čo by ma ohromila. Stalo sa však čo sa stať nemalo a u VeryCaramel som zočila toto! Kvôli tomu by som možno aj tých milión ihiel pretrpela.. A ešte sa mi páči aj RGB tetovačka z tejto kolekcie, no táto CMYK je top!
29. Zato dvojitých expozícií fanda som a ešte keď sa takto podaria! Pastva pre oči, našla som u Michaely v inšpiračnom poste.
Lebo moje mozgové bunky plesajú radosťou, keď ich vidia v GoogleReaderi. 
Takže na záver trošku čítania. 
A od koho vlastne?
30. Od Dievčaťa v čiernej košeli. A strašne sa mi páčia posledné dva riadky v Agnes i Danielovi. +že som zvedavá na pokračovanie!
31. Od tej čo 70 sukieň mala okrem iného aj Sprchové zápisky.
32. Od Tinny s najlepším názvom blogu.
33. Od Bonnit kadečo.

32 thoughts on “Tyčinkovo-čapíkové-i-mozgovobunkové orgazmy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *