What to listen to when… I.

Kedže dnes vás tu nemôžem vizuálne obohatiť, rozhodla som sa zaútočiť na iné zmysly! O to viac, že sa blíži kritický deň v týždni (štvrtok – ak by ste náhodou nemali poňatie o čase, to sa občas stáva). No a včera, keď som sa učila matematiku [fakt bez srandy] som si vyrobila takú množinu pesničiek s danou vlastnosťou v danom poradí [rozumej upokojujúci playlist] a ono to zrazu nebola až taká otrava a zvládla som toho možno aj viac ako mi je zvykom! Niekto to možno nazve „What to listen to when you wanna sleep“, no ja to dnes nazvem „What to listen to keď chcete keepnuť calm“. No poslúži v obidvoch prípadoch. Ak je však zdrojom vašej hudby rádio eXpres a iné tak si veľmi asi nezgustnete, no tiež by to nebolo naškodu sa hudobne obrodiť! [:D]
A aby ste si nemuseli všetky piesenky takto pracne naklikávať do jútjubu tak po kliknutí na obrázok sa dostanete do toho oného môjho playlistu aj s tými verziami, ktoré som tam povypisovala.
Takže vás čaká 51 minút a 18 sekúnd plných islandčiny, francúzštiny a angličtiny a bohvie čoho všetkého. Pôjde vám to aj na androidoch a iných hybridoch, žiadne také, že obsah nebol sprístupnený pre mobilné zariadenia, práve kvôli tomu som robila playlist z mobilu, lebo no zamrzí.
Prevládajú ženské hlasy, čo je u mňa dosť paradoxom kedže donedávna som bola výhradne na tie mužské.. asi si čosi kompenzujem.. 
Ak sa do toho pustíte, tak dajte vedieť či vás to calmlo prípadne lajknite na jútube. :}

[Sóley som tam zámerne nedala, lebo minule keď som si pustila jej celý album tak som zaspala o druhej na obed a vstala o ôsmej, to nebude náhoda!]

Mám v hlave ešte kopu tém, na ktoré by som vedela spraviť taký playlist, chceli by ste?

16 thoughts on “What to listen to when… I.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *