Who’s that girl?

A že december vraj je. Vôbec mi to tak nepríde, na fotkách zeleň na pozadí, na nohách iba jedna vrstva siloniek. Okej, Bahamy to zrovna nie sú a v tomto som trávila vonku akurát tak čas počas fotenia a počas prebehnutia z auta do bistra a z bistra do auta,ale ajtak. Dobree, ešte aj z auta do múzea Andyho Warhola. Z čoho teda celkom nenápadne vyplýva,že sme sa zúčastnili otvorenia výstavy Warhol+Bambi+Banksy. No na to, že Medzilaborce sú temer na Ukrajine trochu ďaleko a asi miliónkrát sme vďaka nokiáckym mapám zablúdili [názvy dedín písané azbukou nás pri blúdení domov značne vydesili], čiže cesta nazad sa značne predĺžila, sa nesťažujem. Mali to tam pekné, aj keď podľa mňa málo, no dali sme si salám i tortu, boli na Havaji,  takže všetko okej.

klobúk/hat – sammydress
šaty/dress – ebay
boty/boots
foto/photos

Taktiež pripomínam giveaway súťaž, ktorá končí za pár dní a ešte aj kupónik, ktorý môžete uplatniť na hocjaký nákup bez peňažných obmedzení až do 31. decembra 2013. 
Možno bude ešte i Mikulášska súťaž na fb, lebo možnosť je, len neviem či to už nie je presúťažované. Každopádne, v tej najbližšej budete môcť o svojom osude a výhre rozhodnúť aj vy už! 🙂

Dávam do pozornosti pre Košičanov, dnes o piatej v Dome Umenia benefičný koncertík s dobrovoľným vstupným, {z ktorého výťažok poputuje pre nevidiacich a slabozrakých} a Musicou Iuvenalis (ja included). 

Peknú nedeľu prajem okrem toho!

37 thoughts on “Who’s that girl?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *