Приморско I. / II.

Do tretice všetko dobré, povedala som si a prinútila sa zdvihnúť môj dovolenkou rozmaznaný zadok a upraviť pár, ehm cca 40 fotiek z uplynulých dvoch dní. Do tretice preto, lebo už dva dni som to mala v pláne, no stále stále keď som sa večer dostala do postele, nevedela som o svete. Ono sa to ani nezdá, ale dá to zabrať, taká dovolenka (hah, 1st world problems). Ale inak si to tu neviem vynachváliť, všetko. Krásnych 50 minút v lietadle miesto 26 hodín v buse, penzión na 5 krokov od severnej pláže, usmievaví bulhari a dojemný výhľad.
Zo začiatku som bola mierne skeptická voči 6354 schodom, ktoré vedú k našej izbici, lebo mne sa vždy ujde taká, čo je najvyššie alebo najďalej,ale som kind of človek, čo hľadá všade pozitíva, takže:
– budem mať fajn zadok
– máme super výhľad a dojemné západy slnka
 Taktiež ma baví tento prímorský režim, kde jediný problém, ktorý riešim je či si dám jablkový alebo hruškový somersby sajder alebo aký džem si dám na palacinku. Oh sladký to život, aspoň nachvíľku.
Dnes vám okrem mojej slovnej akrobacie ponúkam aj bulharskú zmes prvých dvoch dní a už teraz vám viem s určitosťou povedať, že aj ten nasledujúci článok bude stáť za to, ojojoj.

 


Výhľad z nášeho balkóna

Konečne sa mi ušlo miesto pri okne, teda som urobila 76498 prínosných fotiek a rozhodla som sa, že jednou obohatím dnes aj vaše životy internety alebo aj prechádzame oblasťou so zvýšeným výskytom cloudpornu, prosím pripútajte sa pripravte si vaše instagramy Sajder dáva chuť našej dovolenke už tri dni a ak to takto pôjde ďalej, tak sa z toho asi celá posajdrujem…

O praktikách tejto firmičky sme už čo to počuli, napríklad aj to, že sa kľudne môže stať, že za zmrzku zaplatíte 20 eur, no zatiaľ sme nepodľahli jej zvodom, aj keď uznávam, že vizuálne to maju namakanô

Autor tejto fotky chcel samozrejmeže poukázať na sandál, ako inak


Bralet / Romwe 
Sukňa (link) / Oasap
Sandále / Vintage

Všetko je tu všade s ružami. Ružové krémy, ružové voňavky, ružové víno, rezeň s ružami a tak.

Filipova legendárna fotka, keď uvidí popisok asi ma zabije.


Bralet (link) / Oasap
Sukňa (link) / Oasap
Sandále / House
Náušnice / Miestny handmande shop


Viete ako to, sa oholil až z toho omladol (druhé koledovanie si o zabitie)

A vy ako tam na Slovensku? Alebo kdekoľkvek?

23 thoughts on “Приморско I. / II.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *