A view from the afternoon.

Už som mala spať, takže dnes len takto z rýchlika intercity priam. Úspešne som prežila prvý letnosemestrálny týždeň, ako správna premotivovaná kybernetička som si požičala z univerzitnej knižnice všetko čo sa dalo a som pripravená čeliť všetkým binárnym či hexadecimálnym nástrahám, ojojoj múdro to znie. No zas také terno to nie je s tou motiváciou, ale poučená prvým semestrom hodlám eliminovať stresy, lebo to škaredé je.

Včera som spojazdnila illustrator a začala pracovať na novom šate/kabáte/parke pre blog. Logo je na svete, dalo to zabrať, hlavne vylaďovanie detailov, no veď uvidíte! Treba mi ešte urobiť navigáciu, nejako ju prepísať, prekopať a neviem čo s kódom, či to nechať tak a len pomeniť obrázky alebo hodiť soľný stĺpec na pravú stranu alebo čo. Poraďte zúfalej kódičke.

Ku párke, prelomovému kúsku v mojom kabátovom paničkovskom živote asi len toľko, že
1) zmena je život
2) kožušinka je strašne hebká, aj keď podľa Cibiskita vyzerá ako môj pes, neva
3) konečne niečo zo Sheinside, čo aj vyzerá tak ako na obrázku [narozdiel od kabátu, čo ste videli minule, môžem nafotiť apdejtnutú verziu, ak by ste chceli vidieť premenu roka]; takže som potešená, milo prekvapená a dnes som bola aj pekne zahriata a to sa počíta, nie?

Military coat/Párka (link) – Sheinside
Jeggins/Džegíny – Clockhouse
Snickers/Shoes – Vans
Bag/Taška na ovocieCalliope
Sunglasses – Giantvintage
Foto – Cibiscuit

21 thoughts on “A view from the afternoon.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *