VIDEO – Certain Romance

Zistila som, že keď človek ide spať o desiatej, že celkom dobré to je. Že ráno sa vstáva tak trochu ľahšie,vstáva sa samo od seba a dokonca i nejaký ten úsmev sa pritrafí a po rannej káve ešte dvojnásobný. Ani namrzený ľud v električke mi ho nevzal z tváre a to už je čo! Budem to musieť praktizovať častejšie, len tá moja vôľa, sťa čaj.

Včera som na fb sľubovala video, no kedže mi bolo enormne špatne, povedala som si,že sa nezabijem teraz kvôli tomu a šla spať,ale to ste už čítali. No a aj keď ma to pekne štvalo, lebo dostrihané a vyrenderované to bolo už o siedmej, no jútjub sa rozhodol, že proste ne! Nenenenene. Že si to proste nikto nepozriete. Takže je to preto na Vimeu. Na androidoch to niektorým nepôjde, no snáď vás to neodradí a mrknete si to na stolových vodách počítačových.

Článok som chcela včera pridať aj kvôli tomu, že mi začal letný semester a bola som full of pojmy a dojmy, neuveríte, vcelku pozitívne! Po dvoch mesiacoch som sa aj celkom tešila, že konečne zapnem mozog a tak. Uvidíme, čo poviem v piatok, zatiaľ som odhodlaná bojovať za viac rýh v mojej šedej kôre mozgovej.
Vy ako?


 

necklace/náhrdelník(link) – Oasap
dress/mačacie šaty(link) – Oasap
sweater/sveter – vintage
jacket/bunda(link) – Sheinside
scarf/šál – H&M
sunglasses/okuliare(link) – Choies
socks/ponožky – ebay
shoes/boty – Reno
 
 
 

36 thoughts on “VIDEO – Certain Romance

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *