FINLAND II. – Choď ako pinguin, nespadneš!

Kto by to bol povedal, že sa mi podarí dať dokopy kvázi.outfit post z Fínska! Ešte do dneška by som na to ani nepomyslela, no as soon ako sa Andrej naučil ostriť, veci nabrali rýchly spád. A tak sa do našej pôvodne nevinnej prechádzky po zamrznutom susedstve, kde chodníky pripomínajú zimný štadión a kde chôdza stáva sa korčuliarskym závodom,i zamotala sa blogerská vsuvka v podobe – jednu na výšku, jeden detail, ešte tuto, tu je pekné pozadie a veď to možno poznáte. No a kedže naše neighbourhoodstvo je veľmi pekné, stali sa z nás japonskí turisti. Hlavne teda ja, fotografujúc každý druhý domček pastelovej farby. Svetlomodrý, žltý, pepermintový. Moja estetická touha bola naplnená, i keď neraz som riskovala život, kedže ako už som vyššie spomenula, chodník tu je ekvivalentom klziska. Zamrznuté prsty sme si potom rozmrazili na šálkach hipsterského organického bieleho čaju a pocitu z dobre vykonanej práce!

Šál // Scarffind here
Kabát // Coat find here
Kabelka // Bag –  Gate A
Hodinky // WatchDaniel Wellington
Pololegíny // Wannabeleggins – fínska druhá ruka (Kappahl)
Boty // Boots – nutné zlo, vďaka ktorému prežijem -15°C, Rieker

SK: A ak náhodou plánujete ísť do Daniel Wellington hodinôčok, do 28.2.2015 môžete použiť kupón 1501thedominica, vďaka ktorému sa vám výsledná sumička zmenší o 15%. Kebydačo.
♥♥♥
EN: If you are about to buy Daniel Wellington watch, feel free to use coupon 1501thedominica to get 15% off, valid till 28.2.2015. Just in case.

27 thoughts on “FINLAND II. – Choď ako pinguin, nespadneš!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *