FINLAND X. – Neighbourhood.

Dnes len taký minipidi outfit [nečítaj: aufit] post z nášho mierumilovného susedstva, aj keď sa nám miestni fíni snažili nahovoriť, že je to doupě kriminálu a takpovedia ghetto, najväčší vagabundi sme tu asi my erasmáci.

Zo života blogu, ak ste si to ešte nevyčíhali na fejzbuku, po prekliknutí v menu na What I Wore sa už viac nezobrazí stream článkov, ale rýchly prehľad všetkých outfitov čo tu kedy boli. Čo myslíte, krok vpred alebo no-go? Taktiež som aktualizovala Travel Diary, premotivovaná som alebočo.

A quick outfit post from our peaceful neighbourhood, although some locals were convincing us that we live in kind of ghetto here in Vaasa, from my point of view the biggest gangsta in this area are currently erasmus students.

Little update about blog, when you click on What I Wore in main menu, there is no longer stream of posts, but something like resumé of all my outfits, so it is easier to browse through them. What do you think, clever idea or no-go? Also Travel Diary has been updated, so check it out! Prikladám aj jednu piesenku od susedstva, i keď počasie bolo viac koženkové ako svetrové, kúsok hudby ešte nikoho nezabil.
 Little party music never killed nobody so for today song from our Neighbourhood, even if weather was more jacket than sweater, but whocares. #yolo
{Neighbourhood – Sweater Weather}[youtube https://www.youtube.com/watch?v=GCdwKhTtNNw?rel=0&showinfo=0]

  #OOTD  
Pseudokoženka//Zipper jacket (here) – Romwe
Biela košeľa//White shirt – Sheinside
Nohavice//Pants (here) – Romwe
Hodinky//Watch – Daniel Wellington
Botky//Sneakers – Vans

10 thoughts on “FINLAND X. – Neighbourhood.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *