V zemi české II.

Pražská bilancia:
– 4 podprsenky,začína sa to zvrhávať
– Agnes Obel, čo dodať, proste jedna čarovná žena, zimomriavky na hlave, ruke, lýtku a vlastne všade; aj napriek otrasnému klavíru čo jej tam dali nám to všetkým ukázala v 200%tnej kvalite. No unesená som aj som bola, dooosť silný hudobný zážitok. Plus tie jej komentíky okolo toho, straašne zlatá bola. Taktiež pomyseľnú zlatú hviezdu udeľujem zvukárom, kvalitná práca veru, i osvetlenie, no celé dobre! Ako bonus charizmatická predspeváčka (Feral & Stray), vďaka ktorej nám vôbec nevadilo, že sme museli čakať.  Agnes sa nakoniec musela vrátiť na pódium až trikrát, lebo potlesky milión, veď ani sa niet čomu čudovať. Ja si týmto koncertom odškrtávam ďalší sen, no ak bude šanca, určite si ju pozriem ešte raz hoc aj tisíckrát!
Edited: tie studentagency autobusy relax&play (také čo má každý cestujúci vlastnú lcd obrazovečku s hudbou, filmami, telkou, hrami.. pre nezainteresovaných), to vôbec nie je špatná vec. Škoda, že to nejazdí aj na Slovensko Super, že jazdia už aj na Slovensko, lebo dvaapolhodinová jazda z Brna do Prahy nám utiekla ako voda. Za čo môže teda asi hlavne Daniel Radcliffe a Decembroví chlapci asi.

Tak ja balím,nestíham a utekám zas domov, pá!

Ruka odveci.

Mám taký pocit, že je to fotené v tej vašej pražskejblogerskejuličke. Súdim podľa toho, že to bola asi jediná ulička v centre na ktorej bola koncentrácia ľudí skoro žiadna.

Baretka: FRS, Sveter: Choies, Sukňa: Chicnova, Silonky: H&M, Podkolienky: Ebay, Boty: Reno
foto: Kubec

29 thoughts on “V zemi české II.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *