Airbnb v Lisabone

Život už tak zariadil, že som sa v 2018 (nedávno) ocitla v milovanom Lisabone a život zariadil aj to, že som sa prvé tri noci zobúdzala v izbe, z ktorej som pred rokom a pol zamierila domov na Slovensko, poviem ti bolo to také divné déja-vú, bolo mi to celkom prirodzené aj neznáme zároveň, no to konieckoncov celý týždeň. Ale dnes chcem o inom, že aj airbnbí som si v Lisabone vyskúšala, lebo na zvyšné dni som chcela zakúsiť opäť portugalskú slobodu a tak som si prenajala izbicu v jednom z mojích najmilších susedstiev – v Graçe. Samozvaný profesionál na lokality, čo ti budem hovoriť.

A názor? Byt bol krásny a bolo mi super, aj super_zima, ústredným kúrením sa práve Lisabon nepýši, no prežila som. Na toto ubytko nemôžem povedať krivého slova, v budove bol dokonca výťah (!), čo sa len tak nevidí a teda štvrté poschodie nebolo kardiocvičením dňa, ako som to mala môj prvý semester na erasme. Bude to znieť ako óda, ale v tomto esteticky príjemne zariadenom ubytku bol najviac klišé výhľad, neustále čistá kúpeľňa (pani chodila čistiť skoro každý deň!) a kuchyňa, extrapohodlné spanie a lokalita v centre môjho diania, lokalitný gurmán hodnotí 5 z 5 paštelov.


Ak si s airbnb ešte nebýval a chcel by si to testnúť s finančnými výhodami, ak sa registruješ cezomňa dostaneš 30 euríčok na prvý výlet!

3 thoughts on “Airbnb v Lisabone

 • Jeeej, môžem sa spýtať? Ako to je väčšinou s tými ľuďmi, ktorí ponúkajú ubytko? Stretneš sa s nimi alebo ti nechajú väčšinou kľúčik či nejaký kód, ktorým sa dostaneš do izby? 😀 Počula som príbehy aj/aj ale celkom by ma zaujímala aj tvoja skúsenosť 🙂
  Recenzie-Kozmetiky

 • Byt super a fotky nádherný! Stejně jako blog!
  Moje kamarádka pronajímá takto v Praze tři byty a všechny jsou taky tak krásný.

  U mě na blogu probíhá soutěž o balíčky Dermacol, tak budu ráda, když se zúčastníš, nebo alespoň přijde na návštěvu:-).
  Měj se fajn
  ByGabra

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *